• | Exxen

Exxen’de yayınlanan bu diziyi merakla izledim. Senaryo danışmanı Ali Atay. Yusuf Reha Alp’in yazdığı senaryoyu beğendim. Keyifli, eğlenceli biri dizi film.

Yönetmen Onur Ünlü, değişik teknikler deniyor gibi geldi. Ben özellikle bazı açılarını hiç beğenmedim ve Color Correction/ Renk Düzenleme’de de ciddi bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Oyunculara gelince kadro belli ki çok özenilerek seçilmiş. Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Ecem Uzun, Ahmet Rıfat Şungar, Serhat Kılıç, Devrim Yakut.. Her biri birbirinden değerli oyuncularla dolu olan bu dizide, senaryo ve oyunculuk çok iyi bir şekilde birbirini tamamlamış. Halûk Bilginer’i oldum olası severim. Onu izlemek bana her zaman keyif verir (9 Kere Leyla’da bile olsa 🙂 

Şeref Bey’de benim için sürpriz bir isim öne çıktı: Ertan Saban. Açıkçası daha önceki işlerini pek takip etme fırsatım olmamıştı. Bu eksiğimi derhal gidermeyi düşünüyorum. Televizyon izleyicisinin özellikle ‘Elveda Rumeli’den tanıdığı Saban’ı ben en son ‘Gel Dese Aşk’ta izledim. Şimdi ise Şeref Bey’de Luran karakteri ile beni benden aldı. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum. Songül Öden, Serhat Kılıç, Devrim Yakut, Şükran Ovalı ve diğer tüm oyuncular rollerinin hakkını veriyorlar. 

Listenize almanızı tavsiye ediyorum.

  • Hande Yöremen | 09 Ocak 2021

Şeref Bey

Şeref Bey, internet dizisi olarak 1 Ocak 2021 tarihinde Exxen’de yayınlanmaya başlayan Türk yapımı komedi türündeki dizidir. Yönetmen koltuğuna Onur Ünlü otururken, senaryo danışmanlığını Ali Atay üstlenmektedir. Başrollerinde Haluk Bilginer, Songül Öden, Ertan Saban, Devrim Yakut ve Serhat Kılıç yer almaktadır. 
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: 10
Senarist: Yusuf Reha Alp; Özlem Çadırcı
Yapım şirketi: Most Production
Yayın tarihi: 1 Ocak 2021 – 5 Mart 2021
Yönetmen: Onur Ünlü