6+Bir hande yöremen

Bakalım son zamanlarda neler oluyor? Konserler, sinema filmleri, gelecek sezonun tiyatro hazırlıkları.. 

Yaz sebebiyle sürekli konserler veriliyor. Yazın en güzel yanlarından biri de bu. Ben de fırsat buldukça kaçırmamaya çalışıyorum.

Denizbank Açıkhava Konserleri 2019

Atlantis Yapım & SM Production Yaz Konserleri 2019

 

Ferhat Göçer “ANADOLU ARYALARI” konserlerine başlıyor!

Uzun zamandır üzerinde çalışılan ve yüzlerce kişinin büyük bir emek harcadığı Ferhat Göçer’in Anadolu Aryaları projesi kapsamında “Seyyah Olup Şu Alemi Gezerim” “Karadır Kaşların” ve  “Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme” “Yüce Dağ Başında Yanar Bir Işık” türkülerine Ercan Şencan yönetmenliğinde klip de çekildi.

Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası ile birlikte sahne alacak olan Ferhat Göçer; 12 Temmuz’da Bodrum Antik Tiyatro, 14 Temmuz’da Çeşme Açıkhava ve 19 Temmuz’da Antalya Expo sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

Serdar’ın Pulim’i rekora koşuyor!

Değerli arkadaşlarımdan biri Serdar Ayyıldız'ın düzenlemesini yaptığı ve Seren Uzun tarafından yorumlanan “Pulim” adlı çalışmanın video klibi, kısa sürede Youtube’da 30 milyon kişi tarafından izlenerek müzikseverler tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Serdar, yaz sonu 12 şarkılık bir proje albümü çıkaracak. 

Caz Kampı 3. yılında GÜMÜŞLÜK’te!

Caz Kampı, 27-31 Ağustos tarihleri arasında Bodrum Gümüşlük Festival alanında 3. kez gerçekleşecek. Caz Kampı'nın bu seneki onur konuğu Amerikalı saksofoncu Ricky FordErkan Oğur da geçen sene olduğu gibi diğer bir onur konuğu.

Caz Kampı, 27 Ağustos akşamı Gümüşlük Festival alanında tüm hocaların katılımıyla gerçekleşecek olan açılış konseriyle başlayıp, 31 Ağustos akşamı Stella Jazz Club’da hem öğrenci hem de hocaların aynı sahneyi paylaşacakları bir konserle son bulacak.

İhtiyacı Var görücüye çıktı

Cinare Melikzade, ‘İhtiyacı Var’ şarkısıyla Tük Müzik sektörüne hızlı bir giriş yaptı.

Cinare Melikzade, 11 Temmuz Harbiye Açıkhava Konseri’nde sahneye çıkacak Haluk Levent’e de eşlik edecek. Konserin ikinci yarısında Haluk Levent ile birlikte düet yapacak Cinare, sürpriz 2 şarkı seslendirecek.

 

Açıkhava’da ilk ‘Sold Out’ haberi Gündeş’ten geldi! 

Türkiye'nin en büyük dijital müzik platformu fizy sponsorluğunda 19-20 ve 21 Temmuz’da, 6 yıl aradan sonra Harbiye’de sahne alacak olan Ebru Gündeş yine bir ilke imza attı. Gündeş konser serisinin başlamasından 15 gün önce ‘Sold Out’ dedi. 

Bu yazın en renkli ve coşkulu festivali: ‘#BİZİMFEST’

Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayacak müzikseverleri ile 4 gün sürecek festivalde, rock, elektronik, rap gibi müzik tarzlarının yanı sıra her günün sonunda gerçekleşecek after partilerde, Anıl Piyancı, Gazapizim, Şehinşah haricinde tanınmış dj’ler ard arda sahne alarak sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin dozunu arttıracak.


Festival, bu yıl ana sahnede ilginç ve özel grupların yanı sıra kitlelerin yakından takip ettiği sıkı isimler performanslarına ev sahipliği yapacak. Festivalin ilk günü 25 Temmuz Perşembe; Ben Fero, Redd, Zakkum, Emir Can İğrek, Ozbi&Gülce Duru, Mavi Gri, Sonraki İstasyon, 26 Temmuz Cuma; Can Bonomo, Büyük Ev Ablukada, Kuratalan Ekspress, Ahmet Aslan, Yener Çevik, Vera, Öfkeli Kalabalık, 27 Temmuz Cumartesi; Haluk Levent, Yüksek Sadakat, Oğuzhan Uğur, Ufuk Beydemir, Eda Baba, İkiye On Kala, Kubilay Karça, 28 Temmuz Pazar; Edis, Sagopa Kajmeri Aylin Aslım, Selçuk Balcı, Necative Saykolar, Pelin Gedik, Bağzıları, Emre Şahin gençleri kaliteli müzikle buluşturacak.

Gripin "ELİNİ KORKAK ALIŞTIRMA," dedi

Gripin grubu şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. Yoğun konser maratonlarından vakit buldukça yaz sonu yayınlayacakları yeni şarkılarının kayıtlarına başlayan gripin grubu aynı zamanda yeni kliplerini yayınlayacak olmanın heyecanını yaşıyor. 

Sözleri Birol Namoğlu ve Haluk Kurosman’a, müziği Murat Başdoğan, Birol Namoğlu ve Haluk Kurosman'a ait olan şarkının düzenlemesi ise gripin ve Haluk Kurosman’a ait.

 
Kahkaha dolu bir ‘ÖLÜ YATIRIM’ Hikâyesi!

2 Ağustos’tan itibaren izleyicileri yoğun bir kahkaha tufanı bekliyor. Neslihan Yıldız Alak'ın yönettiği 'Ölü Yatırım'da başrolleri, filmin senaryosunu da yazan Serkan Dağlı, Anıl Çelik, Öykü Çelik, Köksal Engür, Ceren Kaplakarslan ve Nursel Köse paylaşıyorlar. 
 

Marka Film Akademisi'nin yapımını üstlendiği, 'Ölü Yatırım', beyazperdeye bir mezarlıkta yaşanan komik olayların yansıtacak. 

Mezarlık görevlisi babalarını kaybeden iki kardeşin zengin olmaya çalışmalarıyla başlarına gelenlerin anlatıldığı  'Ölü Yatırım', komedinin yanı sıra izleyiciyi aksiyon sahneleriyle de etkileyecek.

 

Kategori: