6+Bir hande yöremen

Bakalım son zamanlarda neler oluyor? Konserler, sinema filmleri, gelecek sezonun tiyatro hazırlıkları.. 

TURKCELL YILDIZLI GECELERDE VOLKAN KONAK RÜZGARI ESECEK!

En sevdiğim müzisyenlerden biri de Volkan Konak'tır. Müziğin ve sahnelerin efsane ismi Volkan Konak, Poll Production organizasyonuyla Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 28 Temmuz’da Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluşacak.Geçmişten bugüne en sevilen şarkılarını seslendirecek olan Konak, 2 ay önce çıkardığı ‘Dalya’ isimli yeni albümünün şarkılarını da canlı olarak söyleyecek. 

Kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkileyici sahne performansı ile Volkan Konak, konseri adeta bir şölene dönüştürecek. Harbiye Konserlerinde 10’uncu yılını dolduran usta müzisyen, bu özel günü sevenleriyle birlikte kutlayacak.

Volkan Konak'ın son albümündeki Doğrudur adlı şarkıya bayıldım. Hemen itunes'tan satın aldım.

İyi ki doğdun Serdar Ayyıldız

Geçtiğimiz hafta Serdar Ayyıldız'ın 29'da düzenlenen doğum günü partisine katıldık. Bu güzel gecede Serdar'ın yaz sonu çıkaracağı albümünden şarkılar dinledik. 

''Hemen Döneriz'' ile çok güleceğiz! 

Bu hafta yapımcılığını oyuncu Gökhan Mumcu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Haydar Işık’ın, görüntü yönetmenliğini Ömer Yılmaz’ın yaptığı, senaryosunu Aytuğ Topaloğlu ve Salim İnan’ın yazdığı, “Hemen Döneriz” sinema filminin çekimlerine başlandı.Filmin başrollerinde Kadir Polatçı, Murat Genç, Burak Satıbol ve Çorumlu Amir’in rol aldığı filmde ayrıca; Türkiye 2016 güzeli ve sunucu Buse İskenderoğlu, Gökhan Mumcu, Ayhan Taş, Ayberk Yılmaz, Açelya Elmas, Esin Civangil, Kıvanç Baran Arslan, Halil İbrahim Ceyhan, Fulya Şirin, Enver Akbaş, Hüseyin Elmalıpınar, Umur Yiğit Vanlı, Seda Alpat, Ahmet Dursun, Enver Öztürk, Muzaffer Saygın Üngör, İbrahim Aratman ve Yavuz Ketenci rol almaktadır. Filmin vizyon tarihi 29 Kasım 2019.

“Konuşan Hayvanlar” ın Eğlenceli Afiş Yayınlandı

Başrollerinde Ferit Aktuğ, Ayça Erturan, Emir Özyakışır, Hülya Duyar ve Ebru Akel’in oynadığı “Konuşan Hayvanlar” filminin eğlenceli afişi yayınlandı.

Çekimleri Bursa’da gerçekleşen, insanlarla hayvanların dostluğuna dikkat çeken “Konuşan Hayvanlar” filmi, 9 Ağustos’ta vizyona girecek.

Yesterday ile Beatles yolculuğu

Geç de olsa sonunda Yesterday filmini izledim. Çok keyif aldım. Beatles şarkılarının gücüne bir kez daha tanık oluyorsunuz çünkü çok hoş bir açıdan yaklaşılmış. Bir tek içindeki aşk hikâyesini sevmedim. 

Siccin 9 Ağustos'ta izleyicisiyle buluşacak

Korku filmlerinin usta ismi Alper Mestçi’nin yönetmenliğini üstlendiği son filmi Siccin 6, rekor sayıda korku sahnesiyle 9 Ağustos’ta izleyicisiyle buluşacak. Avrupa ülkelerinde, Azerbaycan’da ve Malezya’da da vizyona girecek olan ve yazın tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi rekorunu elinde bulunduran Siccin serisinin son filmi Siccin 6’nin yapımcılığını Muhteşem Tözün üstlenirken, dağıtımını ise TME Films gerçekleştirecek.

Siccin'de yakın arkadaşımız Adnan Koç da rol alıyor. Adnan ile röportajımız yakında sitemizde yer alacak.

Sabahattin Ali Açıkhava’da

Ferhat Göçer, 2 Ağustos Cuma günü Poll Production organizasyonu Turkcell Yıldızlı Geceler konserleri kapsamında Harbiye Açıkhava’da sevenleriyle buluşacak.

Göçer, Harbiye’deki  18. konserinde sahnesinde Sabahattin Ali’yi anacak, onunla özdeşleşmiş şarkıları dinleyicileriyle buluşturacak.

Bu yazın en renkli ve coşkulu festivali: ‘#BİZİMFEST’

Festival, ZEYTİNLİ'DE 25-26-27-28 Temmuz tarihlerinde #BirlikteGüzel adıyla yapılıyor.

Category: