6+Bir hande yöremen

6 + Bir | Sinema Tiyatro Konser | 4

 

Yaz ayları konserler sebebiyle son derece hareketli geçti. Sonbahar’ın başlamasına rağmen yaz tadında devam ediyoruz etkinliklere.

Geçtiğimiz hafta Poll Production organizasyonuyla düzenlenen Turkish Airlines konserlerinden bazılarına gittim. Harbiye’de konser seyretmek bambaşka bir keyif veriyor. Bu muhteşem yerin atmosferi beni adeta büyülüyor.

NÜKHET DURU ILE HARBIYE’DE BÜYÜLENDIK

MUSTAFA SANDAL'IN 25 YILDIR DEĞIŞMEYEN RÜZGÂRI

MURAT DALKILIÇ ENERJISIYLE HARBIYE’YI SALLADI

Linklere tıklayarak konserler hakkındaki izlenimlerimi okuyabilirsiniz.

 

30 Ağustos günü Zafer Bayramımızı coşkuyla kutladık.

'Eğlence Dünyası' özel bir davette tanıtıldı

Müjdat Gezen’in yazıp yönettiği ve aynı zamanda rol alacağı ‘Eğlence Dünyası’, 31 Ağustos günü özel bir davette tanıtıldı. Bu zengin müzikalin kadrosunda Behzat Uygur, Cem Cücenoğlu, Fehmi Dalsaldı, Şebnem Schaefer, Selen Seyven, Buket Dereoğlu, Nazlı Mengi, Fide Köksal ve Aşık Nesimi gibi ünlü isimlerin yanı sıra, Yaşar Ayvacı, Barış Taşkın, Kıvanç Tiner, Nejat Uygur, Seran Bilgi ve Emre Özmen de yer alıyorlar.

BKZ İletişim'in düzenlediği lansman çok renkli bir şekilde geçti. Ekim ayında çıkması plânlanan oyunu merakla bekliyoruz.

‘Gamonya: Hayaller Ülkesi’ filminin çekimleri tüm hızıyla sürüyor!

Daha önce ‘Bizim Köyün Şarkısı’ ve ‘Can Dostlar’ filmleriyle sinemada da iddialı olduğu kanıtlayan ‘Güldüy Güldüy Show Çocuk’ ekibi, ‘Gamonya: Hayaller Ülkesi’ ile hayranlarını bu kez fantastik bir dünyaya davet ediyor.

‘Gamonya’dan küçükler kadar yetişkinlerin de keyif almasını hedeflediklerini söyleyen projenin idari yapımcısı  Cansu Akbel filmin yarı yıl tatilinde çocuklarla buluşacağını belirtti.

GAMONYA: HAYALLER ÜLKESİ

Yapım: BKM Film

Yönetmen: Tuğçe Soysop

Yapımcı: Necati Akpınar

İdari Yapımcı: Cansu Akbel

Uygulayıcı Yapımcı: Erkan Gültekin

Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutlar

Oyuncular: Berat Efe Parlar, Eda Döğer, Ahmet Rıfat Şungar, Ali Uyandıran, Burcu Altın, Dora Dalgıç, Zeynep Ilgın Çelik, Alperen Esmer, Taha Sönmezışık, Arda Taşarcan, Arda Şahin, Ceren Reis, Duru Hoşver, Defne Erşen, Berkecan Akkaya, İlknur – İkra  Külahlıoğlu, Nehir Gökdemir

Vizyon tarihi: 17 Ocak 2020

 

CEM ADRİAN’ın HARBİYE AÇIKHAVA’daki ilk konseri Sold Out

Cem Adrian, 14 Eylül Cumartesi akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda ilk konserini verecek! Konsere yoğun ilgi gösteren Adrian’ın sevenleri, konserin biletlerini üç hafta öncesinden tüketti. 3972 kişilik oturma kapasitesi dolan konser için, merdiven biletlerinin satışı ise devam ediyor.

Deniz Çakır 8 şarkılık albüm hazırlıyor

Metin Özülkü, sevilen oyuncu Deniz Çakır ile stüdyoda olduklarını ve bir albüm hazırladıklarını açıkladı. Sadece özel gecelerde sahneye çıkmaya hazırlanan Deniz Çakır’ın şarkılarının da nitelikli olacağı söyleniyor.

Eda & Metin Özülkü de 4 şarkılık mini bir albüm için stüdyoya girdiler. Akustik tarzda olacak albümün Ekim sonunda çıkarılması plânlanıyor.

 

Aman Reis Duymasın 13 Aralık’ta vizyonda

Yaz aylarında pek çok filmin çekimleri tamamlandı. Bu filmlerden biri de Aman Reis Duymasın. Filmde Mustafa Üstündağ, Ozan Akbaba, Hakan Karsak, Savaş Özdemir, Sevinç Gürşen, Sevil Akı, Tevfik Erman Kutlu, Ömer Kurt, Bekir Çiçekdemir, Sabahattin Yakut, Berna Üçkareler, Ezgi Esma Kürklü gibi oyuncular rol alıyorlar.

Yapımcı: Sinehane

Yönetmen: Onur Tan

Görüntü Yönetmeni: Veysel Kılıç

Senaryo: Bahadır Özdener, Berna Aruz

 

Hemen Döneriz filminin afişi yayınlandı

Bu yaz çekimleri tamamlanan diğer bir film de Hemen Döneriz. Film, 2019’un en iddialı komedilerinden biri olmaya aday. Yapımcılığını Gökhan Mumcu’nun, yönetmenliğini Haydar Işık’ın yaptığı “HEMEN DÖNERİZ” filminin afişi görücüye çıktı. Vega Film Production, Bekir Aydınoğlu ve 11K Film’in ortak yapım projesi olan filmin başrollerini Kadir Polatcı, Buse İskenderoğlu, Murat Genç, Burak Satıbol, Amir Zakaria, Ayhan Taş ve Gökhan Mumcu paylaştılar. Beklentileri farklı olan dört arkadaşın başından geçen tesadüfi olayların trajikomik bir hal almasının anlatıldığı filmde, hayatta bazen şansı fazla zorlamamak gerektiği esprili bir dille izleyiciye aktarılıyor. Filmin vizyon tarihi 29 Kasım 2019 olarak belirlendi.

 

Kadına dair her şey 27-28-29 Eylül’de Kadın Fest’te

27-28-29 Eylül tarihlerinde Anadolu Yakası'nın en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Watergarden İstanbul, Ataşehir'de Türkiye'nin kadınlara özel alışveriş festivali Kadınca Fest'e ev sahipliği yapacak.

Festivalde pilates uzmanı Ebru Şallı ile Sağlıklı Yaşam Önerileri, ünlü şef Yağız İzgül ile Tek Gecelik Yemekler, duayen modacı Neslihan Yargıcı ile Nerede Ne Giyelim, evinizin mimarı Selim Yuhay ile Dekorasyonda Sihirli Dokunuşlar, yazar Ece Vahapoğlu ile Sağlıklı Yaşam ve Fit Hamilelik, Nermin Gül ile Merak Ettiğiniz Özel Lezzetler konularında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacak.

 

Kerki Solfej Açıkhava konserleri tüm hızıyla devam ediyor

Açıkhava konserleriyle yaz boyu birbirinden ünlü sanatçıları dinleyicileriyle buluşturan Kerki Solfej, Eylül ve Ekim ayında da açıkhava etkinliklerine devam ediyor.

KERKİ-SOLFEJ Açıkhava konserleri ayrıntılı liste

Kerki Solfej Açıkhava Eylül Ekim 2019 konserleri

 

Beste Açar Küçük Hayaller Festivalinde sahneye çıkacak

Bu yıl 21-22 Eylül tarihlerinde Adenpark Göktürk’te ilki gerçekleşecek olan Küçük Hayaller Festivali’nde birçok müzik grubunun yanı sıra Beste Açar ve oğlu Rüzgar Haravon da sahne alacak.

Doğanın içinde çocukların hayal dünyalarının kapılarını doğanın gücü ile birleştirecek olan Küçük Hayaller Festivali’nin ilk gününde Beste Açar, oğlu Rüzgar Haravon ile Kayahan’ın sevilen şarkılarıyla beraber sözleri kendisine ait olan çocuk şarkılarını seslendirecekler. Beste Açar sözü kendisi ve babası Kayahan’a ait olan Haydi adlı parçayı, Küçük Hayaller Festivali’ne jingle müziği olarak armağan etmişti.

Hande Yöremen

Kategori: