Gösteri / Konser

Levent Yüksel 4 Temmuz 2019 Harbiye

Levent Yüksel ile bir anlamda kendi zamanımda yolculuk ettim. Ya Sonra ile konseri başlatan Levent Yüksel, konser sonuna kadar sevilen şarkılarını peş peşe sıraladı. Dedikodu, Beni Bırakın, Ayrılmam, Kadınım, Tuana, Kara Ağaç, Med Cezir, Bi Daha, Beni Unutma.. Bütün şarkıları yazmak istiyorum buraya.. Tabii ki üç sene önce çıkardığı Hayatıma Dokunan Şarkılar'dan da Mutlu Ol Yeter, Kaderimin Oyunu, Yalnızım Dostlarım geldi. Harbiye o gece bütün bu şarkılar ve Levent Yüksel'in özel yorumuyla kendinden geçti. 

 

Levent Yüksel'i ertesi akşam bir daha olsa bir daha seyretmek isterdim. Her nerede denk gelirseniz mutlaka gidiniz hatta koşunuz.. Günümüzde o kadar çok güzel şarkı yoksunluğu yaşıyoruz ki bir yandan ilaç niyetine böyle geceler.. Levent Yüksel'in ikinci yarıdaki kıyafetini beğendim, ilk yarı için aynını söyleyemeyeceğim. Olsun, Levent Yüksel sahnede ya gerisi boş. Repertuvar muhteşem, dekor da güzeldi. Ses biraz düşürülmüş gibi geldi bana malûm Levent Yüksel'in sesi yeri göğü inletebiliyor. 

Kerki Solfej'e, SeuS Medya'ya ve Levent Yüksel'e ve menajeri Handan Taşkın'a bu güzel gece için teşekkür ediyorum.

Bir de şunu merak ediyorum, Levent Yüksel acaba neden artık instagram'da paylaşımda bulunmuyor?

Harbiye Açık Hava'yı inanılmaz derecede çok seviyorum. Kesinlikle sihirli yerlerden biri.. Ne zaman bir konsere gidecek olsam aşırı seviniyorum. Bir tek elektronik sigara sorunu yaşıyoruz. Konser sırasında etrafımda tam 4 kişi içiyordu. Ben artık uyarmaktan rahatsız oldum. Bir an önce afişlere elektronik sigara da eklenmeli, uyarılar ve kontroller arttırılmalı..

Konsere dönecek olursak konserler tüm hızıyla devam ediyor.

Harbiye  

06 - 07 Temmuz, Sertab Erener Elektronik Akustik | Harbiye
08 Temmuz, mor ve ötesi Senfonik | Harbiye

 
19 Temmuz Cuma Kenan Doğulu Bodrum Satın Al
26 Temmuz Erol Evgin 50. Yıl Bodrum Satın Al
02 Ağustos Levent Yüksel Bodrum Satın Al
03 Ağustos Sıla Bodrum Satın Al
04 Ağustos Mabel Matiz Bodrum Satın Al
07 Ağustos mor ve ötesi senfonik Bodrum Satın Al
09 Ağustos Sibel Can Bodrum Satın Al
11 Ağustos Duman Bodrum Satın Al
12 Ağustos Manuş Baba Bodrum Satın Al
 
Kategori: