Gösteri / Konser

Yalın, "Benim için de bayram işte bu an. Keşke daha uzun sürse, iki saat çok hızlı geçiyor.”

Yalın’ın Harbiye Açıkhava’da verdiği konser üzerine 19 Ağustos’ta verdiği ikinci konserinde yerimizi aldık. 10 Temmuz’da Açıkhava’yı hınca hınç dolduran Yalın’ın BKM organizasyonuyla, 'Denizbank Açıkhava Konserleri' kapsamında gerçekleşen konserinin biletlerinin tamamı yine tükendi.

Disko konseptini seçen Yalın, Temmuz ayında piyasaya çıkan tekli çalışması ‘Deme Bana Yokum’ ile başladı. Sonrasında da zaten bütün o sevdiğim şarkıları peş peşe geldi. Zalim, Günaydın, Ah Be Kardeşim, Meleklerin Sözü Var, Cumhuriyet, Olmasa da Olur gibi pek çok şarkısını seslendirdi. Konserin ikinci bölümünde Ben Bilmem, Günaydın, Anlat Güzel mi oralar şarkılarını seslendirdiğinde artık romantik dakikalara kendimizi kaptırdık. Yalın sürekli eski sevgilinize mesaj atmayın, atarsanız da ben mesul değilim, diye uyarılarda bulundu. İnanılmaz derecede keyifli geçen konserde Yalın,  bis için çıktı ve dört şarkı daha seslendirdi.

 

Yalın’a bazı şarkılarında dansçılar eşlik etti ve ben Yalın’ın kıyafetine bayıldım. Hatta o ceketini alıp gitmek istedim. Yalın, seyircisiyle iletişim kurmayı seven müzisyenlerden.. Ben de böylesine bayılıyorum. Bugüne kadar gitmediyseniz denk geldiğinde mutlaka Yalın konserine gidin, derim.

PPR Medya ve İletişim’e, Denizbank’a, BKM'ye bu güzel konserler için teşekkür ediyorum.

 

DENİZBANK AÇIKHAVA EYLÜL KONSERLERİ
 
13 Eylül   Cuma                CANDAN ERÇETİN
14 Eylül   Cumartesi          CEM ADRIAN
16 Eylül   Pazartesi            KAAN SEKBAN – SAÇMALAR
17 Eylül   Salı                    GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW

 

Hande Yöremen