Gösteri / Konser

"ŞŞŞT ALOOOO!"

Harbiye konserleri son derece coşkulu bir şekilde geçiyor. Dün gece sahneye çıkan Mustafa Sandal, enerjisiyle hepimizi sarıp sarmaladı. Aya Benzer Yüreğim ile hızlı bir başlangıç yapan Sandal tüm geceyi de aynı şekilde sürdürdü. İlk şarkısında üç dansözün eşlik ettiği Sandal konserini bitirirken de kalabalık bir dans grubuyla son şarkısını söyledi.  

Mustafa Sandal'ın değişmeyen rüzgârı 

Birbirinden hareketli şarkılarını peşpeşe söyleyen Mustafa Sandal'ın sürprizi 'Şıkır Şıkır'I söylerken sahneye çıkan Gülben Ergen oldu. İkili şarkının sonunda Zafer Bayramımızı konser öncesinde dağıtılan Türk bayraklarıyla tüm Harbiye Açıkhava ile  birlikte kutladılar.

Mustafa Sandal, Sonuna Kadar, Demo, Reset, Araba, Beni Ağlatma, Gidenlerden, Kalmadı, İsyankâr, Pazara Kadar, Jest Oldu gibi birbirinden güzel şarkılarını Harbiye Açıkhava'da binlerce insanla birlikte hep bir ağızdan söyledi.

Konser süresince sadece şarkılarıyla değil esprileri ve tatlı dille anlattığı hikâyeleriyle de seyircisiyle sıcak ve samimi bir iletişim kuran Sandal'ın sahnedeki konuklarından biri de Jest Oldu şarkısını söyleyerek dikkatini çeken Karsu oldu. Genç yeteneklere her zaman destek veren isimlerden biri olan Mustafa Sandal, vokalistlerine de potbori yaptırdı.

Mustafa Sandal'ın en eğlenceli hikâyelerinden biri de yıllar içinde danslarını ti'ye aldığı bir nevi danstografi olarak adlandıracağım bölüm oldu.

  

Konserde en son Araba şarkısını söyleyen Sandal, bis bölümünde değişiklik yaptı. Gerek yok gidip geri gelmeye, dedi ve Aya Benzer Yüreğim ile Araba şarkılarını tekrar söyledi.

'Türkish Airlines Açıkhava Konserleri' Poll Production organizasyonuyla gerçekleştiriliyor. Bu serinin son konserini verecek olan Murat Dalkılıç konserini kaçırmamanızı tavsiye ederim. 

 30 Ağustos Murat Dalkılıç Bilet Al

Hande Yöremen

Kategori: