Gösteri / Konser

Murat Boz'un ne kadar çok sevildiğini bir kere daha gördük.

10 Aralık akşamı Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşen Murat Boz konserine katıldık. Murat Boz'un hatırı sayılır bir hayran kitlesi var. Konser zamanında başladı. Salonun tamamı doluydu. Açılış O Ses Türkiye görüntüleriyle yapıldı ve Murat Boz, Janti ile konserine başladı.

Murat Boz, son derece sempatik biri, güzel de şarkıları var ama sahnesinin biraz zayıf olduğunu düşünüyorum. Sanki bu konsere pek hazırlanılmamış gibiydi. Daha önce hiç seyretmediğim için bir kıyaslama da yapamam. Hasta olarak sahneye çıktığını söyledi ama gayet de iyi idare etti. Ara verdiğinde O Ses Türkiye'de hiç dönülmemiş iki adayı sahneye sırayla sahneye davet etti ve onlar da birer şarkı söylediler. Bütün salona ateşböcekleri inmiş gibiydi tüm gece boyunca. Herkes gece boyunca görüntü aldı. Murat Boz, şarkıların bir kısmnı play-back söyledi. Murat Boz, bis yapmadı; belki de son anda acı haberi öğrendi.

Konseri son 45 dakikasına girdiğimizde maalesef Beşiktaş'ta yaşanan son derece acı, üzücü bombalama olayının haberi geldi telefonlarımıza. Ülkemizin en kısa süre içinde bu karanlıktan çıkmasını ümit ediyoruz.