Konser

12 Ağustos akşamı Bodrum Antik Tiyatro'da gerçekleşen Sibel Can konserine katıldım. Sahnede çok güzel duran bir kadın Sibel Can ve seyircisine yakın durmayı tercih ediyor, mesafesini de koruyarak. Eski yeni pek çok şarkısını söyleyen Sibel Can, Nur Yerlitaş'ın hazırladığı birbirinden güzel üç kostüm giydi. Ben en çok sonuncusunu beğendim. 

Sibel Can'ın hocası Mustafa Taşlıpınar ile orkestranın müzikal kapışması muhteşemdi. Bodrum Antik Tiyatroyu hınca hınç dolduran bir kalabalık vardı. Sadece şunu söylemeden geçemeyeceğim; Bodrum, yaz aylarında kalabalıklaşan bir şehir ve maalesef ki bu kalabalık, kabalık içerisinde özellikle konserlerde.. Trafik ve park sorununun olduğu Bodrum Antik Tiyatro'daki konserler için erken gelinmesi gerekiyor. Konser başladıktan sonra içeriye girmeye devam ediliyor. Yine aynı sebepten konser sonuna doğru alandan çıkanlar oluyor, üstelik çok sayıda.. Bunu sahnedeki şarkıcıya, orkestraya ve oraya gelip sonuna kadar konserin tadını çıkarmak isteyen seyircilere karşı çok saygısız ve haksız olduğunu düşünüyorum. Bence bunun için kesinlikle önlem alınmalı.

Kerki Production ve Solfej Organizayonun düzenlediği konserlerine Sibel Can, Harbiye Açık Hava'da başlamıştı. Ardından Ege turnesine Çıkan şarkıcı, bu akşam (13 Ağustos, 2017) Marmaris'te vereceği konserle turunu tamamlayacak.

2002 yılında Berivan adlı televizyon dizisinde birlikte oynayan Sibel Can ve Emre Kınay, yapımcılığını Gold Film'in üstelendiği ve Kanal D'de oyanayacağı söylenen 'Sevdanın Bahçeleri'nde tekrar birlikte rol alacaklar. Yönetmen olarak Emir Khalilzadeh'in adının geçtiği dizi filmde aynı mahalleden yaşarken büyük aşk yaşayan iki gencin yıllar sonra karşılaşması üzerine yaşananlar ekrana gelecek.

Kategori: