Sinema Haber

The LEGO Batman filmi vizyonda, Lego setleri n11.com’da!

The LEGO Batman Movie dünyayla aynı anda vizyona girdi. Lego Batman’in bu kez ana kahraman olduğu maceraya özel lego setleri e-ticaret platformu n11.com’da satışta.

Gösterim için gün sayılan The LEGO Batman Movie dünyayla aynı anda vizyona girdi. Beyaz perdeyle buluşan devam filmi, maskeli süper kahramanın Gotham Şehri’nde kötülerle savaşmasını konu alıyor. The LEGO Batman Movie lego setleri erkek çocuklar dışında tüm hayranları için filmin vizyona girmesiyle eş zamanlı e-ticaret platformu n11.com’daki yerini aldı.

Batmobil LEGO Batman Seti ile çocuklar Batmobil’e Batman’i ve Robin’i bindirip tekerlekleri uçuş moduna alarak maceraya atılırken, Joker’in Kötü Şöhretli Arabası Seti’nde ise küçük kaşifler Batgirl yardımıyla Joker’in arabasını takibe başlayacak. Joker, Gotham City etrafında Harley Quinn ile birlikte tehlike yaratmaya çalışırken, genç süper kahramanlar arabanın gizli fırlatıcılarından kurtulup Harley’i engellemeye çalışacaklar. Lego setleri e-ticaret platformu n11.com’da LEGO Batman hayranlarını bekliyor.