Vizyon

YILDIZ HARİTALARI BEYAZ PERDEYE TAŞINDI

Sıradışı hikayesi ve astrolojiye getirdiği eğlenceli bakış açısıyla ilgi odağı haline gelen ‘Burçlar’ filmi 16 Eylül'den itibaren sinemalardaki yerini alıyor. Yönetmenliğini Devrim Yalçın’ın yaptığı, senaryosunu filmin yapımcılığını da üstlenen Ebru Erten’in kaleme aldığı ‘Burçlar’ın sinemaseverlere keyifli bir romantik komedi seyri sunuyor.

‘BURCU’NUN  HALLERİ SİNAN’IN KAFASINI KARIŞTIRACAK

Hayattaki tek takıntısı astroloji olan başarılı iş insanı Burcu’yu etkilemek için binbir plan yapan Sinan zorlu bir sınav verecek. İlk kez bir romantik komedi filminde yer alan başrol oyuncusu Ali Ersan Duru, Burçlar ile ilgili “Film başlı başına bir deneyimdi. Hem romantik komedi olarak oynadığım ilk sinema filmi projem olması açısından hem de Burçlar gibi açıkçası çok da hakim olmadığım bir konuyla ilgili olmasından dolayı. Aslında Sinan bu sert ve keskin değişimlerin direkt olarak muhatabı olan kişi olduğu için bir ilişkide yaşanabilecek uçların hepsini sadece 12 günde yaşıyor. Bu hikayeyi ve karakteri eğlenceli yapıyor” dedi.

Ali Ersan Duru ve Gözde Mutluer’in başrolleri paylaştığı filmin zengin oyuncu kadrosunda Ferman Akgül, Cengiz Küçükayvaz, Ayşen Sezerel, Nedim Saban, Aliye Uzunatağan, Asuman Dabak, Ayten Uncuoğlu, Deniz Özerman, Ruhsar Gültekin, Ceren Soylu, Nazlı Tosunoğlu, Müge Akyamaç, Suna Yıldızoğlu, Parla Şenol, Çiğdem Tunç, Mahperi Mertoğlu, Onur Büyüktopçu yer alıyor.

 

Ayıca filmde kendisini canlandıran maNga grubunun solisti Ferman Akgül, ‘Burçlar’ için hazırladığı özel albümden üçüncü olarak ‘Gidelim Be Arkadaşım’ şarkısını kliplendirdi. Burçlar filmi hikayesiyle olduğu kadar şarkılarıyla da çok konuşulacak.

Filmin Konusu: Burcu, hayattaki tek takıntısı astroloji olan başarılı bir iş insanıdır. Sinan da onu etkilemek için çeşitli planlar yapmaktadır. ‘Burçlar masası’, Sinan’ın kurnaz planlarına izin vermez ve ona büyük bir sürpriz hazırlar! Gerçek aşkın savunucusu ‘burçlar masası’, Burcu’yu her sabah yeni bir burca uyandıracaktır! 

Kostümleri, müzikleri ve keyifli senaryosuyla merak uyandıran ‘Burçlar’ sinemalarda.FİLMİN KÜNYESİ: 

 

Yapım: Dragon Film

Tür: Romantik Komedi

Yapımcı: Ebru Erten

Senaryo: Ebru Erten

Yönetmen: Devrim Yalçın

Müzik: Ferman Akgül

Oyuncular: Ali Ersan Duru, Gözde Mutluer, Ferman Akgül, Cengiz Küçükayvaz, Ayşen Sezerel, Nedim Saban, Aliye Uzunatağan, Asuman Dabak, Ayten Uncuoğlu, Deniz Özerman, Ruhsar Gültekin, Ceren Soylu, Nazlı Tosunoğlu, Müge Akyamaç, Suna Yıldızoğlu, Parla Şenol, Çiğdem Tunç, Mahperi Mertoğlu, Onur Büyüktopçu

Kategori: