Televizyon Haber‘GECENİN UCUNDA’DAN ETKİLEYİCİ TANITIMTMC Film'in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı,sezonun iddialı yapımlarından 'Gecenin Ucunda'dan etkileyici bir tanıtım yayınlandı. Göz alıcı mekanları, güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici öyküsüyle büyük merak uyandıran dizi yakında #STAR TV’de ekrana gelecek.

Hikâyesinden ipuçlarının yer aldığı serinin tanıtımında tüm oyuncular performanslarıyla göz doldurdu. Neslihan Atagül Doğulu’nun hayat verdiği Macide karakterinin söylediği ‘Başkasına yardım ettikçe kurtulursun, şifa verdikçe şifa bulursun’ sözleri ise tanıtıma damga vurdu.

Yönetmenliğini #BarışErçetin üstlendiği, senaryosu #BaşarBaşaran ile #EmreÖzdür ’a ait ‘Gecenin Ucunda’nın #oyuncu kadrosunda #NeslihanAtagülDoğulu #KadirDoğulu #Sarp Levendoğlu #ZuhalOlcay #TubaÜnsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal Oya Ünal yer alıyor.

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan ve #STARTV ekranında seyirci ile buluşmak için gün sayan ‘Gecenin Ucunda’, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ yakında STAR TV’de.

#geceninucunda #seri #televizyon #haber #yakında #fragman #yeni #yenisezon #kulis #kulisonline

Kategori: