Yeni Sezon

Tiyatro Dünyası Oyuncuları’ndan çılgın bir komedi
Lillian’ın İtirafları

Tiyatro Dünyası Oyuncuları 2019-2020 sezonuna bence çok müthiş bir giriş yaptı. Methini çok duyduğum ama bir türlü seyredemediğim, umarım bu sene seyredeceğim, Hangisi Karısı adlı oyunla beşinci sezonlarına başlayan bu ekip yine muazzam bir oyun sahneye koymuş.

Hangisi Karısı oyunu ile 5. Sezonunu oynayan Tiyatro Dünyası Oyuncuları yine kıpır kıpır bir oyunla sezona başlıyor: Lillian’ın İtirafları. Berke Hürcan, Celal Belgil, Ümmühan Kıldiş ve Can Törtop’’lu kadrosuyla Tiyatro Dünyası Oyuncuları yine çook eğlenceli.

 

LILLIAN’IN İTİRAFLARI

Yıl 1962. Hollywood’un yaşayan efsanesi Lillian Lamour (Ümmühan Kıldiş), 25 yıl sonra özel bir gece için New York’a gelir. Kariyerinin başında Time Dergisi’ne kapak olan pozunu tekrar vermek isterken bir aslan Lillian’ı ısırır (evet bir aslan ısırır) ve böylece Hollywood’un en büyük sırrı da açığa çıkmış olur. Dr Dubel (Celal Belgil) bu sırrı dünyaya duyurmak için çabalarken Lillian’ın menajeri Chick (Can Törtop) işleri yoluna koymak için her şeyi yapmaya hazırdır. Bu büyük sırrı ne Lillian’ın eski Sevgili Johnny (Berke Hürcan) ne de kızı Rita (Alev Gökmen) bilmektedir.

Bellboy Joey (Ferhat Balaban), Otel Müdürü Russell (Özgür Levent Övünç) ve  Polis Memuru Foucet (Can Mutluca) olayları çözmeye çalışırken Madison Hall’de Hollywood’un bütün starları Lillian’ın büyük dönüşünü beklemektedir.

Komedi tiyatroda seyredilir

LILLIAN’IN İTİRAFLARI

Yazan: Billy Van Zandt & Jane Milmore
Yöneten: Can Törtop
Çeviren: Can Törtop

Oyuncular:
Berke Hürcan
Celal Belgil
Can Törtop
Ümmühan Kıldiş
Ferhat Balaban
Can Mutluca
Özgür Levent Övünç
Alev Gökmen
Ramazan Ekinci

Oyun Programı
20 Ekim Pazar – 18:00 – Profilo AVM Salon 2
26 Ekim Cumartesi – 20:30 – Torium AVM
3 Kasım Pazar – 18:00 – Profilo AVM Salon 2
24 Kasım Pazar – 18:00 – Torium AVM
8 Aralık Pazar – 18:00 – Profilo AVM Salon 2

Tam: 45TL – İnd: 35TL
Biletler Biletix’te

İletişim ve Toplu Satış için
536 320 58 55

www.tiyatrodunyasioyunculari.com

 

Oyunla ilgili izlenimlerim

Lillian'ın İtirafları | Hande Yöremen

Kategori: