Yeni Sezon

Şebnem Bozuklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’nun başrollerini paylaştığı ‘Aşk Geçmişim’ oyunu 15 Ekim’de seyirci karşısına çıktı.

Pangea ve Tatlı Ekşi Tiyatro’nun ortak prodüksiyonu olarak sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen ‘Aşk Geçmişim’ oyunu, UNIQ İstanbul’da başladı. Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’nun yer aldığı oyunun yönetmen koltuğunda Tuğrul Tülek oturuyor.

Ödüllü İskoç yazar D.C. Jackson’ın yazdığı anti-romantik komedi tarzındaki oyun, Ekim ayında İstanbul’un en büyük tiyatro sahnesi UNIQ Hall’de oynanıyor.

Oyun, kurumsal bir şirkette yeni işe giren Tom ve aynı şirkette çalışan Amy’nin başından geçen olayları, kırık dökük aşk yaşamlarını dinamik ve eğlenceli bir üslupla konu alıyor. Oyuncuların her birinin en az 6 ayrı karakteri oynadığı oyunda, Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu‘nun komedi performansları sanatseverler tarafından ilgi çekiyor.

Oyun ile ilgili tüm bilgilere; Uniqentertains sosyal medya hesaplarından, www.uniqistanbul.com adresinden, oyunun 15 Ekim prömiyer biletlerine de www.biletix.com adresinden ulaşılabiliyor.

 

 

Oyun Künyesi
Yazan: D.C. Jackson
Yöneten: Tuğrul Tülek

İkinci Yönetmen: Özge Erdem

Çeviren: Erdem Avşar

Oyuncular: Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu, Melisa Doğu

Yapım: PANGEA & TATLI EKŞİ TİYATRO

Dekor Tasarımı: Sıla Karaca-Seda Saçlı

Kostüm Tasarımı: Seval İşgören

Müzik Direktörü: Özgehan Özturan

Fotoğraf: Fırat Koçak

Reji Asistanları: Ümit Özdemir, Emre Aslan

Kategori: